Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Sportowy duch i niezwykłe wybrzeża Azji w obiektywach aparatów i kamer Sony

Wpis na blogu   •   Cze 21, 2016 08:30 CEST

Jeden z najlepszych polskich kitesurferów, Victor Borsuk, przy wsparciu Virgin Mobile Polska oraz Sony, przygotował materiał filmowy o codziennym życiu kitesurfera. „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile” to malownicza opowieść o podróży w stronę pasji i pokonywaniu własnych słabości.

Victor Borsuk jest siedmiokrotnym Mistrzem Polski Kitesurfingu, trzykrotnym Wicemistrzem oraz najbardziej utytułowanym zawodnikiem freestyle'u.
Na kite’owym podium Pucharu Świata, Europy oraz Polski stawał już kilkadziesiąt razy, a od 2015 roku zdobywa tytuły w barwach Virgin Mobile Polska. Jego najnowszym sukcesem jest zdobycie 5. miejsca podczas zawodów Pucharu Azji – Kite Tour Asia w 2016 roku. To właśnie z tej podróży powstała filmowa relacja „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile”.

Film nakręcony podczas podróży po Filipinach, Hongkongu i Wietnamie pokazuje walkę sportowca z własnymi słabościami, jego niesamowitą pasję oraz bajkowe ujęcia plaż i wietrznych wybrzeży Azji. Wszystko to zostało uchwycone za pomocą najnowszych produktów Sony z kategorii obrazowania cyfrowego. Do stworzenia materiału wykorzystano najnowsze aparaty Sony A7R II oraz kamery Sony Action Cam. Panoramiczne ujęcia powstały, dzięki dronom z Dron House Group. Premiera filmu odbędzie się 21 czerwca 2016, w warszawskim Kinie Luna.