Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Wygraj konsolę PlayStation®5 lub otrzymaj zwrot pieniędzy

Wpis na blogu   •   Lis 20, 2020 18:02 CET

Sony Polska ogłasza wyjątkową promocję, w której każdy uczestnik ma szansę wygrać konsolę PlayStation®5 oraz wiele innych nagród.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu i zgłoszenia jednego z wymienionych w regulaminie promocji produktów audio Sony w terminie od 16.11.2020 do 31.01.2021 w jednym z polskich sklepów stacjonarnych lub internetowych sieci Media Markt, RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet lub Sony Centre, oraz umieścić publiczny post z pozytywnym i kreatywnym przekazem na temat kupionego promocyjnego produktu na Facebooku, Instagramie lub TikToku z hashtagiem #wygrajPS5lubzwrotkasy. Może być to zarówno zdjęcie, opinia jak i film. Wzięcie udziału w konkursie nie wymaga rejestracji.

Jeden uczestnik może wygrać jedną nagrodę główną tj. konsolę PlayStation®5 albo jedną nagrodę w postaci zwrotu ceny zakupionego produktu.

Mechanizm konkursu:

1. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które kupią jeden z promocyjnych produktów Sony (SRS-XB12, SRS-XB23, SRS-XB33, SRS-XB43, WH-XB900, WF-XB700, WF-SP800, WF-1000XM3) i zachowają dowód zakupu

2. Chcąc wziąć udział w konkursie należy zamieścić publicznego posta na swojego Facebooka, Instagrama lub TikToka z pozytywnym i kreatywnym przekazem o promocyjnym produkcie Sony (np. opinia, zdjęcie, film, itp.)

3. Opublikowany post powinien być oznaczony odpowiednim hashtagiem #wygrajPS5lubzwrotkasy

To wszystko! Zwycięzcy konkursu dostaną wiadomość o wygranej. W puli nagród znajduje się łącznie 88 produktów.

Szczegóły i regulamin na www.wygrajPS5lubzwrotkasy.pl