Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

„AmbaSSada” wyposażona w produkty Sony

Komunikat prasowy   •   Paź 17, 2013 10:30 CEST

W ramach współpracy Sony udostępniło producentom filmu telewizory

„AmbaSSada” to komedia fantastyczna, która rozgrywa się w dwóch planach czasowych - w roku 2012 i 1939. Bohaterowie, para młodych ludzi tuż po studiach (w ich rolach Magdalena Grąziowska i Bartosz Porczyk), mieszkają w kamienicy, w której przed wojną mieściła się Ambasada Niemiec. Z nieznanych przyczyn, za pomocą windy, przenoszą się w czasie do okresu tuż przed wybuchem II wojny światowej. W filmie widzowie będą mogli zobaczyć znakomitych polskich aktorów, m.in. Roberta Więckiewicza i Jana Englerta oraz znanego bardziej ze swoich muzycznych dokonań Adama Darskiego, dla którego to pierwsza przygoda z filmem w roli aktora.

Akcja filmu rozgrywa się w dwóch różnych epokach – pierwszych dniach II wojny światowej i czasach współczesnych. Trudno wyobrazić sobie XXI wiek bez otaczających nas z każdej strony nowych technologii. Zależało nam na autentyczności, dlatego nawiązaliśmy współpracę z Sony, które jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych marek produkujących elektronikę użytkową. Produkty Sony sprawdziły się w pracy na planie, a także świetnie zaprezentowały się przed kamerą – powiedział Juliusz Machulski, reżyser ”AmbaSSady”.

Sony wspiera ciekawe wydarzenia kulturalne, a Juliusz Machulski, jako wybitny reżyser, jest gwarantem oryginalności w polskim kinie. Po przeczytaniu ciekawego scenariusza zdecydowaliśmy się wesprzeć producentów naszymi produktami. Z niecierpliwością i zaciekawieniem czekamy na kinową premierę – powiedział Piotr Papaj, rzecznik prasowy polskiego oddziału Sony.

Producentem filmu jest Studio filmowe Zebra, a dystrybucją zajmuje się Next Film.

Embed Video