Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

GTK-N1BT: sposób na dobrą zabawę

Komunikat prasowy   •   Wrz 04, 2013 16:45 CEST

Recepta na wspaniałą atmosferę

Co zrobić, by planowana zabawa ze znajomymi nie przerodziła się w nudne spotkanie, na którym wszyscy chowają się po kątach? Firma Sony proponuje interesujące i skuteczne rozwiązanie: nowy, 100‑watowy zestaw Sony GTK-N1BT. Urządzenie jest wyposażone w subwoofer o mocy 60 W, a jego głęboki, mocny bas rozrusza wszystkich gości.

Przesyłanie muzyki po jednym dotknięciu

Zestaw GTK-N1BT jest wyposażony w technologie NFC i Bluetooth® pozwalające na bezprzewodową transmisję dźwięku z innych urządzeń. Aby słuchać przez głośniki zestawu nagrań ze smartfona, tabletu albo laptopa z technologią NFC, wystarczy po prostu przyłożyć urządzenie odtwarzające do odpowiedniego oznaczenia na zestawie. To wszystko! Żadnych kabli, żmudnych ustawień ani szperania w menu.

Wspólna zabawa przy ulubionych nagraniach

Z myślą o łatwym prezentowaniu nagrań zestaw GTK-N1BT jest wyposażony w port USB, który pozwala odtwarzać najnowsze składanki z podłączonej pamięci USB. Różne ustawienia korektora zapewnią doskonałe brzmienie utworów z wielu gatunków, od muzyki niezależnej do hip hopu, a w tworzeniu niepowtarzalnych klimatów pomogą wielobarwne wzory z diod LED.

Zawsze przy muzyce

Zestaw GTK-N1BT będzie doskonałym źródłem muzyki, nie tylko w domu. Urządzenie ma smukłą, stylowo wyglądającą obudowę. Zajmuje niewiele miejsca, zwłaszcza że można je postawić poziomo lub pionowo. Dzięki wbudowanym uchwytom i zwartej konstrukcji łatwo je też przenosić między pokojami — albo zabrać do znajomych.


Mocny dźwięk, małe wymiary

— Chcieliśmy uzyskać dużą moc dźwięku z niewielkiego urządzenia, które doskonale nadawałoby się na zabawę — wyjaśnia Asuka Hosoi, planista produktu w grupie Home Entertainment & Sound. — Brzmienie zestawu GTK-N1BT nie pozostawia wątpliwości, że osiągnęliśmy nasz cel.

GTK-N1BT

Przenośny zestaw typu boombox o dużej mocy dźwięku

  • Przenośne urządzenie stworzone z myślą o dobrej zabawie
  • Dobrze słyszalny, mocny dźwięk — jak w klubie
  • Technologie NFC i Bluetooth® do bezprzewodowego
    odtwarzania muzyki ze smartfona, tabletu itp. po jednym dotknięciu
  • Subwoofer o mocy 60 W pogłębiający reprodukcję niskich częstotliwości