Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Konkurs „Co ja VAIO”. Masz talent? Masz VAIO!

Komunikat prasowy   •   Cze 01, 2012 16:22 CEST

Konkurs „Co ja VAIO” jest skierowany przede wszystkim do studentów i absolwentów artystycznych uczelni. Malarze, graficy, projektanci, fotografowie oraz inni twórcy mogą zgłaszać swoje projekty, które będą nawiązywały wyglądem lub zastosowaniem do produktów marki

„Komputery są dzisiaj nie tylko wygodnymi narzędziami do pracy i zabawy, ale też elementami wyrażania swojej osobowości. Trójkolorowa linia VAIO E14P daje taką możliwość. Została zaprojektowana dla indywidualistów, ceniących niezawodność i bezkompromisowe wzornictwo. Do takich osób skierowany jest również nasz konkurs.”
– komentuje Piotr Papaj, Rzecznik Prasowy Sony w Polsce.

„W Pies Czy Suka prezentujemy na co dzień prace wyjątkowych projektantów i artystów różnych dziedzin. Mamy nadzieję, że dzięki ‘Co ja VAIO’ odkryjemy kolejne/kolejnych” – powiedział Paweł Konarski, współtwórca Pies Czy Suka.

„K MAG od początku swojego istnienia wspiera niebanalne, artystyczne inicjatywy, które umożliwiają wyrażanie swojej osobowości. Właśnie takim konkursem jest ‘Co ja VAIO?’” – dodał Mikołaj Komar, redaktor naczelny magazynu K MAG.

Prace można zgłaszać w dni powszednie do 15 czerwca włącznie w lokalu Pies Czy Suka przy ul. Szpitalnej 8A w Warszawie w godz. 11:00-19:00. Projekt powinien być wydrukowany na kartce A4 i dostarczony na płycie DVD wraz z plikami .eps i .jpeg o wymiarach 100x70 cm w rozdzielczości 300 dpi. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w środę 20 czerwca.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz materiały do wykorzystania przy pracy dostępne są na stronie http://kmag.pl/cojavaio.konkurs.html

Informacja o Pies Czy Suka:

Pies Czy Suka Design Store i Pure Bar to warszawski koncept łączący design i prawdopodobnie być może raczej najlepszy cocktail bar w mieście. Założycielami Pies Czy Suka są Konarska-Konarski - kolektyw artystyczno-dizajnersko-kuratorski Beaty i Pawła Konarskich.

http://www.facebook.com/piesczysuka

Informacja o K MAG:

K MAG to nowoczesny magazyn o modzie, stylu i kulturze ukazujący się od stycznia 2009 roku. Każdy numer miesięcznika inspirowany jest legendami kina, muzyki i pop-kultury. K MAG znalazł się w prestiżowym zestawieniu „Best magazine covers by Le Book" obok takich tytułów jak „Vogue France", „Elle UK", „Harper’s Bazaar", „I-D", „Interview", „Wallpaper" czy „GQ". Redaktorem naczelnym pisma jest Mikołaj Komar – znany dziennikarz, fotograf i autor albumów „Okiem Komara”, funkcjonujących jako współczesne kroniki życia towarzyskiego.

http://www.kmag.pl