Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Kup telewizor BRAVIA, odbierz smartfon Xperia™

Komunikat prasowy   •   Maj 22, 2013 10:00 CEST

29 maja rusza promocja najnowszych telewizorów BRAVIA, z innowacyjną technologią Triluminos i inteligentnymi połączeniami NFC. W ramach promocji każda osoba, która zakupi wybrane modele serii W8, otrzyma smartfon Xperia™ L, natomiast przy zakupie modeli promocyjnych serii W9 - ekskluzywny smartfon Sony Xperia™ Z. Promocja potrwa do 14 lipca 2013. Szczegóły na temat promocji znajdują się

Nowe telewizory BRAVIA – najwyższa jakość obrazu i dźwięku

Telewizory BRAVIA serii W8 i W9 to połączenie najwyższej jakości obrazu i dźwięku z ponadczasowym wyglądem. Zastosowana w serii W9 innowacyjna technologia Triluminos umożliwia reprodukcję jeszcze szerszej palety bogatych, naturalnie wyglądających barw, w tym trudnych do oddania odcieni czerwieni i szmaragdu. Obraz staje się jeszcze bardziej żywy i realistyczny, co maksymalnie zwiększa doznania wizualne.

Z kolei posiadacze smartfonów z technologią NFC będą mogli nawiązać bezprzewodowe połączenie z telewizorem poprzez zetknięcie telefonu z pilotem, a następnie używać smartfona jako pilota do telewizora albo wyświetlać zdjęcia, filmy, gry i aplikacje z telefonu na dużym ekranie, z żywymi kolorami i dużą ilością szczegółów.

Na uwagę zasługuje również wzornictwo Sense of Quartz, które urzeka harmonią i prostotą wykonania. Ponadczasowy w formie prostokątny panel telewizora BRAVIA połączony jest z okrągłą podstawą inteligentnym „rdzeniem”, reagującym na każdy sygnał sterujący łagodnym, szmaragdowym światłem.

Smartfony Xperia™, które przekraczają wszelkie granice

Smartfon Sony Xperia™ Z to połączenie pięknego wzornictwa i niezwykłej wytrzymałości. Subtelnie zaokrąglone krawędzie, gładka, odbijająca światło powierzchnia oraz wzmocniona, odblaskowa powłoka na górze, dole i po bokach są wynikiem nowatorskiej konstrukcji OmniBalance. To równowaga między technologią i wzornictwem. Telefon jest także niezwykle odporny na działanie kurzu i wody – niestraszna mu przypadkowa kąpiel pod prysznicem czy w basenie.

Z kolei doskonale układający się w dłoni Sony Xperia™ L posiada 8-megapikselowy aparat z matrycą Exmor™ RS, który pozwala wykonywać ostre zdjęcia w dowolnym oświetleniu w nieco ponad sekundę od wyjścia ze stanu uśpienia. Technologia HDR zapewnia niezwykłą jasność zdjęć oraz nagrań wideo. Dodatkowo duży 4,3-calowy wyświetlacz telefonu w połączeniu z rewelacyjną jakością ekranu pozwalają cieszyć się bardzo szczegółowymi zdjęciami.

Oba telefony posiadają funkcję One-touch mirroring, dzięki której za jednym dotknięciem z łatwością, bez zbędnych przycisków i przewodów można przełączyć się na ekran telewizora.


Szczegółowy regulamin i więcej informacji na temat promocji znajdują się tutaj.