Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Letnia edycja Sony Wedding Roadshow

Komunikat prasowy   •   Lip 30, 2019 11:00 CEST

Już w sierpniu 2019 roku rozpocznie się letnia edycja cieszącego się popularnością Sony Wedding Roadshow. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie i Krakowie. Warsztaty poprowadzi wybitna specjalistka fotografii modowej i portretowej Lidia Popiel oraz uznany fotograf ślubny Maciej Suwałowski.

Sony Wedding Roadshow to całodniowe wykłady i warsztaty kierowane zarówno do doświadczonych fotografów ślubnych, jak i początkujących fascynatów fotografii, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami fotografii ślubnej i spojrzeć na nią oczami profesjonalnych twórców.

Tegoroczne wydarzenie pozwoli biorącym udział uchwycić temat fotografii ślubnej w dużo szerszym zakresie. Prowadzący zaprezentują zupełnie odmienne podejście do tej tematyki.

Lidia Popiel, na co dzień fotografka nieodłącznie związana ze światem mody, wykonuje zdjęcia dla znanych polskich tytułów. Jej wieloletnie doświadczenie po obu stronach obiektywu procentuje w kreacji pięknych kadrów portretowych.

Niekwestionowany autorytet fotografii ślubnej Maciej Suwałowski stale podróżuje i fotografuje śluby na wszystkich szerokościach geograficznych, od Seszeli, przez Tajlandię, Wietnam, Australię, USA, na Islandii kończąc. Jego prace były nagradzane na łamach wielu portali i magazynów branżowych na całym świecie.

Letnia edycja warsztatów Sony Wedding Roadshow odbędzie się 5 sierpnia 2019 roku w Warszawie przy ul. Mińskiej 25 (Studio WOLF) oraz 8 sierpnia 2019 roku w Krakowie przy ul. Krakowskiej 41/4 (Studio Trzecie Oko).

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów i cen można znaleźć pod adresem:

https://www.sony.pl/alphauniverse/events

Sony Corporation jest czołowym producentem sprzętu audiowizualnego, rozrywkowego, telekomunikacyjnego i informatycznego oraz podzespołów elektronicznych przeznaczonych na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Działalność w segmentach muzyki, filmu, rozrywki interaktywnej i Internetu zapewnia Sony wyjątkową pozycję: światowego lidera w branży elektronicznej i rozrywkowej. Skonsolidowany obrót Sony w roku finansowym, który zakończył się 31 marca 2018 r., wyniósł w przybliżeniu 77 miliardów dolarów USA. Ogólnoświatowa strona www Sony: http://www.sony.net/