Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Nowa seria VAIO® Fit 11A multi-flip™: wyjątkowa lekkość i poręczność

Komunikat prasowy   •   Sty 21, 2014 09:00 CET

Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowej serii produktów multi-flip™. Modele VAIO Fit 11A łączą cechy smukłego, poręcznego laptopa z tabletem. Aluminiowe obudowy nadają im piękny wygląd, są także lekkie i wytrzymałe.

Rodzina urządzeń multi-flip™ powiększyła się tym samym o kompaktowe modele z ekranami 29,4 cm (11,6"). Mimo małych wymiarów, są one oparte na zaawansowanych, wydajnych technologiach, które umożliwiają pracę i zabawę bez ograniczeń. Szybkość przy codziennej edycji dokumentów i zdjęć zapewni najnowsza generacja czterordzeniowych procesorów Intel®. Doskonały obraz przy oglądaniu filmów i gier będzie zasługą jasnego, czytelnego wyświetlacza dotykowego Full HD, który dzięki technologii TRILUMINOS® Display do urządzeń mobilnych pozwala na uzyskanie bogatej palety naturalnych barw.

VAIO Fit 11A to również funkcjonalny tablet, umożliwiający obsługę aplikacji, notowanie i szkicowanie przy użyciu reagującego na nacisk rysika cyfrowego[1].


Seria VAIO Fit 11A dostarczana jest razem z pakietem VAIO Inspiration Suite, w którego skład wchodzą łatwe w użyciu programy do utrwalania, doskonalenia i prezentowania swoich pomysłów. Program VAIO Scan automatycznie skoryguje geometrię dokumentów i wizytówek sfotografowanych tylnym aparatem. Narzędzie VAIO Clip umożliwia kopiowanie wybranych fragmentów obrazów ze stron internetowych w celu ich umieszczenia w dokumencie, prezentacji itp. Aplikacja VAIO Paper służy z kolei do notowania — tak jak przy użyciu tradycyjnego długopisu i papieru. Szkice i notatki można tworzyć rysikiem cyfrowym, a nawet palcem — a następnie udostępniać je w chmurze. Wyposażenie modeli VAIO Fit 11A obejmuje również pełną wersję programu Adobe® Photoshop® Elements 12, który ułatwia realizację twórczych wizji i przekształcanie zwyczajnych zdjęć w imponujące obrazy.

Nowe modele VAIO Fit 11A multi-flip™ pojawią się w Europie wiosną 2014 r.

[1] Rysik jest dostępny w wybranych modelach i oferowany jako osobny element wyposażenia.