Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Nowe produkty VAIO® w limitowanej serii red edition

Komunikat prasowy   •   Gru 02, 2013 16:00 CET

Sony wprowadza do sprzedaży limitowaną serię najnowszych produktów VAIO® red edition, charakteryzujących się oryginalnym, intensywnym czerwonym kolorem obudowy. Nowe produkty są wynikiem połączenia innowacyjnej technologii z pasją projektantów i wyróżniają się nadzwyczajną czystością formy i kunsztem wykonania.

Seria VAIO® red edition fascynuje i urzeka swoim wyglądem. Aby osiągnąć identyczny odcień na każdym z modeli, konstruktorzy VAIO mozolnie przebadali niezliczone kombinacje barwników i technik lakierowania różnych podłoży, w tym włókna węglowego i aluminium. Nakładanie każdej warstwy lakieru z osobna i staranne, ręczne polerowanie wybranych materiałów zapewnia bogaty kolor i połysk, wzmacniany dodatkowo przez wytrzymałą powłokę zewnętrzną UV.

VAIO® red edition to nie tylko czysta forma, lecz i duża moc. W zależności od modelu, komputery VAIO® Duo 13, VAIO® Pro 11/13 i VAIO® Fit 14/15 można zamawiać z procesorami do Intel® Core™ i7 włącznie, z pamięcią do 12 GB i dyskiem SSD o pojemności do 512 GB. Wszystkie modele są wyposażone w ekrany dotykowe, dzięki czemu pozwalają w pełni wykorzystywać potencjał systemu Windows 8.

Nowe modele można nabyć samodzielnie za pośrednictwem sklepu internetowego Sony pod adresem http://www.sony.pl/hub/laptopy-vaio lub z pomocą konsultanta w salonie Sony Store w warszawskim centrum handlowym Arkadia.