Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Nowe zestawy muzyczne Sony o dużej mocy: zawsze udana zabawa

Komunikat prasowy   •   Sty 09, 2018 02:00 CET

  • Zestawy muzyczne o dużej mocy zdolne wypełnić muzyką każde pomieszczenie
  • Tryb 360°LIVE SOUND i emisja światła we wszystkich kierunkach
  • Nowy tryb TAIKO: każdy może zostać DJ-em
  • Tryb konkursu o tytuł „króla zabawy”

Firma Sony wprowadza cztery nowe zestawy muzyczne o dużej mocy, stworzone z myślą o szampańskich zabawach w 2018 roku. Trzy modele — MHC-V81D, MHC-V71D i MHC-V41D — są urządzeniami typu „wszystko w jednym”, natomiast zestaw MHC-M60D składa się trzech elementów. Wszystkie nowe produkty wypełniają pomieszczenie potężnym dźwiękiem.

Bijące serce zabawy

Jednoelementowe zestawy muzyczne o dużej mocy są wyposażone w rozwiązanie Spread Sound Generator[1], dzięki któremu dźwięk rozchodzi się po całym pomieszczeniu, a zestaw staje się sercem zabawy! Model V81D jest wyposażony w tryb 360°LIVE SOUND, a V71D w tryb LIVE SOUND. Oba zestawy emitują we wszystkich kierunkach intensywne światło, rozjaśniając wnętrze i tworząc w nim doskonały klimat. Można też użyć funkcji obsługi gestami. Pozwala ona wejść w rolę DJ-a i poczuć się jak w klubie bez wychodzenia z domu.

Nowy tryb TAIKO[2], którego nazwa pochodzi z języka japońskiego, pozwala używać jednoelementowych zestawów jako perkusji. Stukanie w panel dotykowy powoduje włączanie się różnych sampli perkusyjnych, nadających ulubionym utworom nowy charakter. Przesuwając dłonią po wierzchu urządzenia, można użyć funkcji obsługi gestami i korzystać z sampli różnych wirtualnych instrumentów. Tryb TAIKO umożliwia też włączenie gry, której uczestnicy współzawodniczą w wystukiwaniu rytmu.

Rozrywkowe funkcje, które zaimponują znajomym

Niepowtarzalne, interaktywne funkcje zestawów V81D, V71D i V41D integrują gości oraz wciągają ich we wspólną zabawę. Informację o spotkaniu — i użyciu funkcji „króla zabawy” — można teraz zamieścić w serwisach społecznościowych za pomocą aplikacji „Fiestable” z nowo dodanym przyciskiem publikacji.

Przewidziano też możliwość uzyskania dyplomu „króla zabawy” i wpisywania się do rankingu. Im częstsza zabawa, tym wyższa pozycja! W nagrodę za osiągnięcia można uzyskać dostęp do specjalnych sampli.

Funkcja Wireless Party Chain pozwala obecnie połączyć nawet 50 kompatybilnych zestawów. Nowe modele obsługują połączenia z wieloma urządzeniami, takimi jak smartfony. Oznacza to, że goście mogą stawać się DJ-ami i z łatwością odtwarzać przez głośnik swoje ulubione utwory.

M60D: gdy „trzy” znaczy „w sam raz”

Firma Sony wprowadza również model M60D, będący pierwszym reprezentantem nowej linii zestawów złożonych z trzech elementów. Zapewnia on imponujący poziom ciśnienia akustycznego, a dzięki wzmacniaczowi o dużej mocy ożywia każde spotkanie. Co więcej, zarówno główna jednostka, jak i głośniki są wyposażone w system oświetlenia!

Odtwarzana muzyka może pochodzić z dowolnego źródła: płyty CD lub DVD, urządzenia z łączem USB lub Bluetooth, wejścia mikrofonowego lub gitarowego — a nawet łącza HDMI OUT (ARC), pozwalającego jeszcze lepiej się bawić!

Wszystkie nowe modele trafią do sprzedaży w kwietniu 2018 r.

[1]W modelach V71D i V81D.

[2]W modelach V71D i V81D.

Sony Corporation jest czołowym producentem sprzętu audio, wideo, fotograficznego, rozrywkowego, telekomunikacyjnego i informatycznego oraz podzespołów elektronicznych przeznaczonych na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Działalność w segmentach muzyki, filmu, rozrywki komputerowej i Internetu zapewnia Sony wyjątkową pozycję: światowego lidera w branży elektronicznej i rozrywkowej. Skonsolidowany obrót Sony w roku obrachunkowym, który zakończył się 31 marca 2017, wyniósł w przybliżeniu 76 miliardów dolarów USA. Ogólnoświatowa strona www Sony: http://www.sony.net