Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Nowy model VAIO® Ultrabook™ w ofercie Sony

Komunikat prasowy   •   Lut 26, 2013 10:00 CET

Sony powiększa popularną serię VAIO® T Ultrabook™ o model z dotykowym ekranem Full HD o przekątnej 15", zaprojektowany z myślą o pełnym wykorzystaniu możliwości systemu operacyjnego Windows 8. Wyróżnia go duża wydajność połączona z elegancką, smukłą obudową z magnezu i aluminium.Nowa seria T 15, wzbogacająca ofertę atrakcyjnych komputerów klasy Ultrabook™, jest wyposażona w nagrywarkę DVD i w podświetlaną klawiaturę z blokiem numerycznym. Imponuje ponadto rozbudowanym zestawem łączy (USB 3.0, HDMI, VGA, Ethernet i SD), systemem szybkiego uruchamiania Rapid Wake, hybrydową pamięcią masową, na którą składa się twardy dysk 500 GB i 24 GB pamięci SSD oraz wydajnym akumulatorem wystarczającym nawet na 6 godzin pracy*. Wyróżnikami nowej serii są także innowacyjne technologie audio i obrazowania cyfrowego, będące owocem wieloletniego doświadczenia technologicznego Sony.Wyposażony w technologię dotykową, ważący tylko 2,34 kg komputer doskonale nadaje się do zabrania w podróż. Umożliwia wydajną pracę przez długi czas – niezależnie od zastosowania i miejsca użycia.

Dostępność
Nowa, wyposażona w technologię dotykową seria VAIO T 15 pojawi się w sklepach w Polsce w pierwszej połowie marca 2013. Klienci salonu Sony Store i Sony Centres już teraz mogą zamówić VAIO T 15 w przedsprzedaży. Lista salonów znajduje się tutaj.

*Faktyczny czas pracy akumulatora zależy od konkretnej konfiguracji sprzętowej i programowej. Benchmark: MobileMark 2007.