Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Nowy Walkman® serii W: stworzony dla ludzi aktywnych

Komunikat prasowy   •   Sty 08, 2013 02:00 CET

Nowy, zakładany na głowę i wodoszczelny

Nowy WALKMAN® nie utrudnia pływania i nie krępuje ruchów, bo nie zawiera żadnych przewodów. Nie trzeba go nawet przyczepiać do ubrania czy gogli: elementem stylowej, ergonomicznej konstrukcji są bowiem dobrze trzymające się w uszach, wygodne wkładki douszne, dostępne w zestawie z odtwarzaczem w kilku rozmiarach.

4-gigabajtowa pamięć mieści wszystkie ulubione utwory, a zgodność z iTunes2 gwarantuje bezproblemowe przesyłanie nagrań i list odtwarzania.

Nowy WALKMAN® W273 cechuje się również dużą wytrzymałością akumulatora. 3-minutowe ładowanie – na przykład w czasie zmiany stroju – wystarcza na 60 minut słuchania; po całkowitym naładowaniu wewnętrzny akumulator umożliwia odtwarzanie nawet przez 8 godzin3.

Zakładany na głowę, wodoszczelny odtwarzacz MP3 WALKMAN® W273 firmy Sony będzie do nabycia w Polsce od połowy lutego 2013 r.

1 Klasa ochrony IPX8
2 iTunes jest zastrzeżonym znakiem handlowym Apple Inc.
3 Wartość przybliżona, odtwarzanie plików MP3 128 kb/s

NWZ-W273: najważniejsze informacje

Pojemność - 4 GB
Dostępne kolory - czarny, biały, niebieski
Formaty plików audio - MP3; WMA (bez DRM); AAC-LC (bez DRM); Linear PCM
Tryby odtwarzania muzyki - powtarzanie utworów, odtwarzanie w przypadkowej kolejności, wyszukiwanie utworów ZAPPIN™, pomijanie folderu
Szybkie ładowanie - 60 minut odtwarzania po 3 minutach ładowania
Pełne ładowanie - 8 godzin odtwarzania po 1,5-godzinnym ładowaniu
Czas pracy akumulatora - 8 godzin odtwarzania dźwięku
Przybliżona waga - 29 g
Dostarczane wyposażenie - 1 regulowany pasek na głowę, wkładki douszne (małe, średnie i duże), podstawka USB, instrukcja „Szybki start”