Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Produkty Sony w sam raz na nadchodzące lato

Komunikat prasowy   •   Cze 09, 2016 10:00 CEST

Firma Sony posiada w swojej ofercie wiele produktów, dzięki którym zbliżające się lato pozostanie na długo w pamięci. Są wśród nich m.in. głośniki, które mogą towarzyszyć w aktywnościach na świeżym powietrzu i telewizory BRAVIA stworzone z myślą o miłośnikach sportu. W letniej ofercie Sony każdy znajdzie coś dla siebie.

Aparat bezlusterkowy Sony α6300

Nowy aparat Sony α6300 z najszybszym na świecie systemem ustawiania ostrości to idealne narzędzie do uwieczniania letnich przygód. Gdy przeminie lato, pozostaną żywe wspomnienia: fantastyczne obrazy z zaawansowanego, 24,2-megapikselowego przetwornika Exmor CMOS oraz filmy w jakości 4K. Wbudowane technologie Wi-Fi i NFC oraz zgodność z aplikacją PlayMemories pozwalają z łatwością przetwarzać obrazy oraz dzielić się nimi z każdego miejsca z rodziną i przyjaciółmi. Latem taki aparat będzie po prostu niezastąpiony. 

Aparat kompaktowy z 30-krotnym zoomem optycznym Sony DSC-HX90

Nieduży, niezwykle poręczny aparat cyfrowy Sony DSC-HX90 wspaniale nadaje się do utrwalania wrażeń i widoków z podróży. Wbudowane łącze Wi-Fi pozwala błyskawicznie udostępnić obrazy znajomym. Atutem jest także 30-krotny zoom optyczny: dzięki niemu ostre i wyraźne zdjęcia można robić nawet z dużej odległości. 

Głośnik EXTRA BASS Sony SRS-XB3

Przenośny głośnik EXTRA BASS Sony SRS-XB3 gwarantuje solidną porcję basu nawet w czasie przerwy w koncertach. Jest wodoodporny, więc można go zabrać na basen. Wewnętrzny akumulator wystarcza na 24 godziny pracy bezprzewodowej, a dzięki technologii NFC nawiązywanie łączności sprowadza się do jednego dotknięcia. Świat muzyki stoi więc otworem — a zabawa przy ulubionych utworach może trwać do białego rana. Do wyboru są wersje w kolorze czarnym, niebieskim, zielonym i czerwonym. 

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Sony h.ear on z systemem osłabiania zewnętrznych hałasów

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Sony h.ear on skutecznie radzą sobie z monotonnymi odgłosami w podróży. Wbudowana w nie technologia osłabiania zewnętrznych hałasów eliminuje dźwięki z otoczenia i umożliwia skupienie się na muzyce. Śmiałe, żywe wzornictwo pozwala pokazać własny styl, a odtwarzanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości oraz pojemny akumulator na 20 godzin pracy zapewniają maksimum przyjemności ze słuchania. Do wyboru jest pięć odmian kolorystycznych: cyrankowa, ceglastoczerwona, ciemnoróżowa, limonkowa i stalowa. Zalecana cena detaliczna: £220,00

Wodoodporny Walkman® Sony NW-WS413/NW-WS414

Walkman Sony NW-WS413/NW-WS414 jest bardzo trwały Można w nim pływać, biegać, wylegiwać się na plaży i nie zaszkodzi mu słona woda ani pył. Specjalny tryb „Dźwięki otoczenia” pozwala słuchać muzyki bez blokowania dźwięków z otoczenia. Okrągły kształt, brak przewodów i idealne dopasowanie wszystkich elementów gwarantują wygodę noszenia i eliminują ryzyko zsunięcia się odtwarzacza w najmniej odpowiednim momencie. 

Kamera 4K Handycam® Sony FDR-AX53

Kamera Sony 4K Handycam® FDR-AX53 uwieczni wszystkie wakacyjne chwile w jakości 4K. Zastosowany w niej stabilizator obrazu Balanced Optical SteadyShot (B.O.SS) wyjątkowo skutecznie kompensuje drgania przy filmowaniu z ręki. Ten niezwykle wydajny system doskonale spisuje się w ruchu i pod każdym kątem widzenia obiektywu. Dzięki niemu można filmować zachody słońca i pocztówkowe krajobrazy w wysokiej rozdzielczości, bez śladu zniekształceń. Po powrocie do domu nagrania z kamery da się z łatwością poddać edycji, tworząc z nich w atrakcyjny film z wakacji. 

Telewizor 4K HDR Sony BRAVIA XD93

Tegoroczne lato obfituje w wydarzenia sportowe, a nagradzany telewizor 4K HDR BRAVIA XD93 przeniesie stadionowe emocje do domowego salonu i zgromadzi przed supersmukłym ekranem rodzinę i znajomych. Dzięki nieskazitelnej, najlepszej w całej rodzinie produktów Sony jakości obrazu widzowie będą czuć się jak na trybunach. Na niesamowite wrażenia widzów składa się szereg elementów: naturalny wygląd szczegółów, większa jasność, wierna kolorystyka i duży kontrast. Na szczególną uwagę zasługuje realistyczny wygląd światła słonecznego i detali ukrytych w głębokim cieniu. Ten telewizor to jednak nie tylko jakość obrazu, lecz także mnóstwo rozrywki, do której dostęp zapewnia platforma Sony Android TV. 

Sony Corporation jest czołowym producentem sprzętu audio, wideo, fotograficznego, rozrywkowego, telekomunikacyjnego i informatycznego oraz podzespołów elektronicznych przeznaczonych na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Działalność w segmentach muzyki, filmu, rozrywki komputerowej i Internetu zapewnia Sony wyjątkową pozycję: światowego lidera w branży elektronicznej i rozrywkowej. Skonsolidowany obrót Sony w roku obrachunkowym, który zakończył się 31 marca 2015, wyniósł w przybliżeniu 68 miliardów dolarów USA. Ogólnoświatowa strona www Sony: http://www.sony.net