Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Przetestuj A99 II i inne najnowsze aparaty Sony

Komunikat prasowy   •   Lut 24, 2017 06:00 CET

Wypożyczalnia w Sony Centre

Wypożycz, przetestuj, kup! – pod tym hasłem rusza wypożyczalnia sprzętu fotograficznego Sony w wybranych salonach Sony Centre. W ofercie znalazły się między innymi najnowszy model A99 II oraz aparaty serii A7.

Zakup sprzętu fotograficznego to poważna decyzja i nie zawsze łatwy wybór. Dlatego wybrane salony sieci Sony Centre zdecydowały się zaoferować swoim klientom możliwość przetestowania produktów Sony i sprawdzenia ich możliwości przed zakupem. Z oferty będą mogli skorzystać wszyscy entuzjaści fotografii, którzy od 24 lutego odwiedzą jeden z salonów Sony Centre, biorących udział w akcji.

Na zainteresowanych testem czekać będą aparaty, obiektywy, a także akcesoria fotograficzne nie tylko dla zaawansowanych użytkowników. W ofercie znajdą się między innymi takie produkty jak A6300, A7R II, A7S II i najnowszy z linii aparatów profesjonalnych model A99 II.

A99 II jest wyposażony we wbudowaną 5-osiową stabilizację obrazu, zaawansowane funkcje nagrywania filmów 4K oraz precyzyjny mechanizm szybkiego autofokusa, będący nowym standardem jakości działania. Robi też szybsze zdjęcia seryjne i ma dużą rozdzielczość 42,4 Mpix. Z kolei aparaty z serii A7 z pewnością przypadną do gustu fanom pełnej klatki, poszukującym rozwiązań dla profesjonalistów w bardziej kompaktowych rozmiarach.

W dokonaniu wyboru odpowiedniego sprzętu chętnie pomogą Eksperci Foto w placówkach Sony Centre.

Aby wypożyczyć aparat lub obiektyw wystarczy przyjść do salonu z dowodem tożsamości, podpisać umowę oraz wpłacić kaucję zwrotną wraz z opłatą za wypożyczenie. Klienci, którzy zdecydują się na zakup aparatu lub obiektywu niezwłocznie po zakończeniu testu otrzymają zwrot opłaty za wypożyczenie.

Akcja realizowana jest w wybranych punktach Sony Centre w Polsce. Lista dostępnych produktów i modeli różni się w zależności od salonu. Szczegółowy regulamin wraz z wykazem produktów dostępnych w danym salonie oraz listą sklepów biorących udział w akcji można znaleźć pod adresem: www.scentre.pl/shop/wypozyczalnia

Sony Corporation jest czołowym producentem sprzętu audio, wideo, fotograficznego, rozrywkowego, telekomunikacyjnego i informatycznego oraz podzespołów elektronicznych przeznaczonych na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Działalność w segmentach muzyki, filmu, rozrywki komputerowej i Internetu zapewnia Sony wyjątkową pozycję: światowego lidera w branży elektronicznej i rozrywkowej. Skonsolidowany obrót Sony w roku obrachunkowym, który zakończył się 31 marca 2016, wyniósł w przybliżeniu 72 miliardy dolarów USA. Ogólnoświatowa strona www Sony: http://www.sony.net