Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Sony dla fanów piłki nożnej na „Coca-Cola prezentuje Puchar Świata FIFA w Polsce”

Komunikat prasowy   •   Mar 24, 2014 12:00 CET

W oczekiwaniu na rozpoczęcie najważniejszej imprezy piłkarskiej, do Polski w ramach „FIFA World Cup 2014 Trophy Tour by Coca-Cola” przyjedzie Puchar Mistrzostw Świata. Impreza jest wspólnym przedsięwzięciem organizatora Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej i firmy Coca–Cola, jednego z głównych partnerów wydarzenia. Puchar – ten sam, o który w czerwcu będą walczyć najlepsze drużyny z całego świata – pojawi się w Warszawie w dniach 26-28 marca. Każdy fan piłki nożnej będzie mógł na żywo zobaczyć to wyjątkowe trofeum i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. To pierwsza taka okazja w historii. 

W czasie tego szczególnego wydarzenia Pałac Kultury i Nauki w Warszawie stanie się centrum polskiego piłkarskiego świata. Oprócz możliwości zobaczenia na żywo Pucharu, kibice i miłośnicy piłki nożnej będą mogli także wirtualnie spotkać się z Robertem Lewandowskim na specjalnie przygotowanym iBoisku, posłuchać brazylijskiej muzyki czy zobaczyć pokazy Capoeiry. 

Sony – Oficjalny Partner FIFA 2014 World Cup – również przygotowało specjalne atrakcje. Fani nowych technologii z pewnością docenią specjalną strefę z najnowszymi telewizorami BRAVIA 4K i Full HD oraz strefę PlayStation z konsolami PS4, PS3 i PS Vita. Dzięki nim, każdy będzie mógł zobaczyć jak wyjątkowym i efektownym obrazem charakteryzują się najnowsze telewizory Sony BRAVIA, które specjalnie z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata zostały wyposażone w nowy tryb – „Futbol na żywo”. Funkcja ta w połączeniu z technologiami X-tended Dynamic Range™ PRO, TRILUMINOS™ Display oraz procesorem obrazu 4K X-Reality™ PRO pozwoli na odkrycie zupełnie nowych wrażeń podczas oglądania meczów. Z kolei miłośnicy serii gier Fifa po raz pierwszy w Polsce, przedpremierowo, będą mogli zagrać w jedyną oficjalną gra Mistrzostw Świata w Brazylii: 2014 FIFA World Cup Brazil™ na PS3 od EA Sports. 

Puchar Świata 

Nasze telewizory BRAVIA 4K i Full HD zostały wyposażone w tryb „Futbol na żywo” . Dostosowuje on ustawienia dźwięku, aby wierniej oddać klimat prawdziwego stadionu i atmosferę meczu. Dzięki niemu każdy miłośnik tego sportu może w swoim własnym domu doznać zupełnie nowych wrażeń, oglądając tę jedną z największych imprez sportowych na świecie. – powiedział Piotr Papaj, Rzecznik Prasowy polskiego oddziału Sony.

Wydarzenie związane z wizytą w Polsce Pucharu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA World Cup odbywać się będzie pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Ambasady Brazylii w Polsce. Gospodarzem wydarzenia jest miasto stołeczne Warszawa.

Partnerami medialnymi są: Telewizja Polska, radio RMF Maxxx oraz portal Onet.pl.