Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Sony na IFA 2014

Komunikat prasowy   •   Wrz 01, 2014 17:20 CEST

Nie każdy może wybrać się do Berlina na tegoroczną edycję targów IFA — za to każdy może śledzić ich przebieg. 

Przez cały tydzień, na tej stronie postaramy się zapewnić możliwie najpełniejszą relację z przebiegu targów -  z transmisją na żywo, blogami, zdjęciami i filmami.

Już teraz zapraszamy na transmisję z naszej konferencji prasowej (3 września, od 16:15). Podczas spotkania swoją premierę będzie miało wiele nowych produktów, dlatego jest ona obowiązkowym punktem programu dla każdego miłośnika technologii i fana gadżetów.

Relację na żywo będzie można obejrzeć poniżej.


Bezpośrednio po transmisji chcemy zorganizować sesję Q&A na żywo, podczas której eksperci Sony będą odpowiadać na pytania przesyłane za pośrednictwem Twittera. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania dotyczące nowych produktów, prześlij je z użyciem hashtagu #SonyIFA. Przy odrobinie szczęścia zostanie ono wybrane! 


Sony Corporation jest czołowym producentem sprzętu audio, wideo, rozrywkowego, telekomunikacyjnego i informatycznego oraz podzespołów elektronicznych przeznaczonych na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Działalność w segmentach muzyki, filmu, rozrywki komputerowej i Internetu zapewnia Sony wyjątkową pozycję: światowego lidera w branży elektronicznej i rozrywkowej. Skonsolidowany obrót Sony w roku obrachunkowym, który zakończył się 31 marca 2014, wyniósł w przybliżeniu 75 miliardów dolarów USA. Ogólnoświatowa strona www Sony: http://www.sony.net