Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Sony nawiązało współpracę z Graffiti Kings i Kate Moross

Komunikat prasowy   •   Sie 21, 2013 15:00 CEST

Współpraca ma na celu przetestowanie możliwości nowego hybrydowego Ultrabooka™


Mobilna twórczość

Smukły i lekki hybrydowy Ultrabook™ Sony VAIO® Duo 13 jest doskonałym narzędziem pracy dla artystów i ilustratorów. Dzięki możliwości szybkiego przełączania trybów pracy i korzystania z ekranu dotykowego może stać się zarówno tabletem jak i laptopem. Jest wyposażony w reagujący na nacisk rysik, który umożliwia naturalny, płynny zapis. Końcowy rezultat można umieścić w chmurze, udostępniając go w ten sposób kolegom z pracy albo znajomym. Hybrydowy laptop pozwala nie tylko tworzyć sztukę – umożliwia także szybki dostęp do zasobów internetu. Dzięki temu pomaga szukać inspiracji i nowych pomysłów w każdym miejscu i o każdej porze, a także twórczo wykorzystywać własne pomysły i wyobraźnię.Kate Moross

Kate Moross, założycielka pracowni projektowej Studio Moross, to młoda, energiczna artystka: projektantka, ilustratorka, dyrektor kreatywna. Pracuje w Londynie. Jej prace – często przybierające formę trójwymiarową, prawie zawsze bardzo kolorowe – powstają na zamówienie znanych na całym świecie, globalnych marek. Kate Moross regularnie bierze udział w spotkaniach i konferencjach poświęconych projektowaniu i grafice. W tym roku występowała między innymi na spotkaniach w Irlandii, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Pracuje także dla przemysłu muzycznego – ostatnio projektowała między innymi dla Simian Mobile Disco, Alpines, Arthur Beatrice i Jessie Ware.


Graffiti Kings

Graffiti Kings to jedna z najbardziej znanych grup street-artowych w Wielkiej Brytanii. Tworzyli ilustracje na zamówienie największych koncernów z całego świata. Byli także jedynymi oficjalnymi twórcami graffiti na Igrzyska Olimpijskie w Londynie w 2012 r. W swojej twórczości dążą do zespolenia dwóch światów – sztuki ulicznej i nowoczesnej grafiki użytkowej.
Embed Video

Więcej informacji na temat Sony VAIO® Duo 13 można znaleźć na stronach biura prasowego online Sony.