Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Sony rozpoczyna swój cyfrowy udział w targach CES 2021 — zaproszenie do udziału

Komunikat prasowy   •   Sty 08, 2021 10:00 CET

Firma Sony, która wkrótce będzie obchodzić 50-lecie uczestnictwa w targach Consumer Electronics Show (CES), przekazała szczegóły dotyczące swojego cyfrowego udziału w edycji 2021, która odbędzie się wyłącznie w formule on-line. W dniach 11–14 stycznia 2021 r. Sony zaprezentuje swoje innowacje jako firma twórczej rozrywki opartej na solidnych fundamentach technologicznych.

Sony zaprasza uczestników targów CES 2021 na oficjalną platformę CES, gdzie odbędzie się jej konferencja prasowa i prezentacje na żywo. Oprócz tego Sony zamieści szereg bezpłatnych, publicznie dostępnych materiałów na własnej cyfrowej platformie eventowej „Sony Square” (www.square.sony.com). Przedstawiciele mediów mogą przeglądać i pobierać dodatkowe materiały Sony związane z CES, które pojawią się w witrynie Consumer Technology Association (CTA) i na wspomnianej wcześniej platformie Sony Square.

Członkowie kierownictwa Sony z całego świata wezmą udział w specjalnej sesji, która będzie transmitowana na stronie internetowej cyfrowej edycji CES i na platformie Sony Square 11 stycznia, o godz. 23:00 czasu polskiego.

W wydarzeniu wezmą udział prezes i dyrektor generalny Sony Corporation Kenichiro Yoshida i przedstawiciele najwyższego kierownictwa Sony Interactive Entertainment, Sony Pictures Entertainment i Sony Music Entertainment. 

Zapraszamy do dyskusji w mediach społecznościowych z użyciem hasztagu #SonyCES

Sony Corporation to firma twórczej rozrywki opartej na solidnych fundamentach technologicznych. Działając na rynku gier, serwisów sieciowych, muzyki, filmów, elektroniki, przetworników obrazu i usług finansowych, Sony stawia sobie za cel wypełnianie świata emocjami dzięki potencjałowi kreatywności i technologii. Dalsze informacje: http://www.sony.net/