Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Sony uruchamia w Polsce Sony Store Online oraz usługę Configure to Order dla notebooków VAIO®

Komunikat prasowy   •   Sie 08, 2013 15:00 CEST

Sony Store Online

Klienci internetowego sklepu mają dostęp do najszerszego na rynku asortymentu produktów Sony. W przyszłości w ofercie sklepu znajdą się ekskluzywne modele, które w przedsprzedaży będzie można zamawiać tylko poprzez internet. W Sony Store Online regularnie będą również udostępniane nowe oferty promocyjne niedostępne w innych kanałach sprzedaży.

W ramach zakupów w Sony Store Online klienci mogą liczyć na darmową dostawę, 30-dniowy termin zwrotu produktu, a także dostęp do usługi personalizacji notebooków VAIO®. Klienci mają również do dyspozycji telefoniczne biuro obsługi dostępne pod numerem 22 306 06 94.

VAIO szyte na miarę

"VAIO szyte na miarę" to dostępna wyłącznie w Sony Store Online usługa polegająca na stworzeniu własnego notebooka VAIO® o parametrach wybranych z dostępnych podzespołów przez klienta. W ramach usługi klienci mogą łatwo i szybko skonfigurować parametry i wygląd zamawianego komputera VAIO®. Personalizacja ma na celu dopasowanie notebooków do indywidualnych upodobań użytkownika i stworzenie prawdziwie osobistego komputera VAIO®, który podkreśli osobowość klienta i jednocześnie sprosta jego wymaganiom sprzętowym.

Mechanizm personalizacji składa się z kilku etapów. Po wybraniu odpowiedniego notebooka VAIO® w Sony Store Online, klient dobiera kolory (często z kolorów/wykończeń dostępnych tylko online), wybiera procesor, rozmiar pamięci, dysk, wyświetlacz i inne elementy systemu oraz dodatkowo rozszerza możliwości swojego notebooka za pomocą akcesoriów VAIO®, w skład których wchodzą torby lub pokrowce, myszy i klawiatury, akumulatory, adaptery sieciowe i wiele innych elementów.

Więcej informacji na temat Sony Store Online znajduje się