Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Wyczynowi snowboardziści w urzekającym pokazie światła i dźwięku na alpejskich stokach

Komunikat prasowy   •   Kwi 06, 2017 01:01 CEST

Migające światła i basowe dźwięki z bezprzewodowych głośników Sony XB40 EXTRA BASS sygnałem zamknięcia stoków i początku wieczornych atrakcji na najważniejszym światowym festiwalu muzycznym na śniegu.

  • Zawodowi snowboardziści w jedyny w swoim rodzaju sposób ogłosili zakończenie przejazdów w dniu rozpoczęcia festiwalu górskiego Snowbombing, prezentując wyjątkowy pokaz świateł i mocnych dźwięków.
  • Snowboardziści w strojach pokrytych diodami LED, wyposażeni w nowe bezprzewodowe głośniki Sony EXTRA BASS XB40, informowali muzyką z donośnym basem o zamknięciu stoków i rozpoczęciu słynnego festiwalowego „Apres ski party”.

Dwaj zawodowi snowboardziści w efektowny sposób ogłosili zakończenie dnia na stokach i początek wieczoru w pierwszym dniu festiwalu Snowbombing, dając pokaz świateł i dźwięków z użyciem nowych, przenośnych głośników bezprzewodowych Sony EXTRA BASS XB40.

Snowboardziści Steve Gruber i Chris Kröll w strojach pokrytych diodami LED pokazali swoje imponujące umiejętności przy mocnych, głębokich dźwiękach utworu „Can't take it” w wykonaniu duetu Bassjackers (wytwórnia Spinnin Records) dzięki czemu każdy uczestnik popularnego festiwalu muzycznego w Alpach Austriackich zobaczył i usłyszał, że przyszedł czas na relaks po całym dniu spędzonym na stoku.

Snowboardziści mieli ze sobą głośniki Sony XB40 połączone w trybie „Wireless Party Chain”. Uczestnicy festiwalu dowiedzieli się więc nie tylko o zamknięciu stoków w tym dniu, ale i o nowej technologii firmy Sony, pozwalającej rozkręcić dobrą zabawę w każdym miejscu — nawet na wysokości 8497 stóp (2592 m) n.p.m.

Świecące linijki diod LED na obwodzie, stroboskop i podświetlenie głośników zmieniające się w rytm muzyki sprawiły, że występ snowboardzistów przykuł uwagę widzów. Technologia EXTRA BASS zagwarantowała dodatkowo, że nikt nie przeoczył rozpoczęcia imprezy.

To niezwykłe widowisko, rozgrywające się w pięknym krajobrazie, o zachodzie słońca, zostało utrwalone na filmie.

— Nigdy nie widziałem nic podobnego — mówi Klaus Müller z Austrii, uczestnik festiwalu Snowbombing i pokazu. — Najpierw usłyszałem muzykę dobiegającą ze szczytu góry, a później zobaczyłem dwóch snowboardzistów w niesamowitych, świecących kombinezonach. Pozwalały one dokładnie zobaczyć wszystkie triki w czasie przejazdu, a migające do taktu głośniki ożywiały odtwarzane utwory. To był naprawdę świetny sposób, żeby wprowadzić nas w nastrój pierwszego wspaniałego wieczoru.

— Festiwal Snowbombing, łączący najlepszą muzykę z najlepszą zabawą, to idealne miejsce dla bezprzewodowych głośników Sony EXTRA BASS — komentuje Richard Palk, dyrektor działu marketingu produktów audio w Sony Europe. — Dzięki małym wymiarom te głośniki można zabrać wszędzie, choćby i na stok narciarki czy do igloo. Mocny bas i oświetlenie zagwarantują doskonałe wrażenia w czasie zabawy, co wczoraj wieczorem pokazali nasi snowboardziści.

Sony Corporation jest czołowym producentem sprzętu audio, wideo, fotograficznego, rozrywkowego, telekomunikacyjnego i informatycznego oraz podzespołów elektronicznych przeznaczonych na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Działalność w segmentach muzyki, filmu, rozrywki komputerowej i Internetu zapewnia Sony wyjątkową pozycję: światowego lidera w branży elektronicznej i rozrywkowej. Skonsolidowany obrót Sony w roku obrachunkowym, który zakończył się 31 marca 2016, wyniósł w przybliżeniu 72 miliardy dolarów USA. Ogólnoświatowa strona www Sony: http://www.sony.net