Obserwuj: Biuro Prasowe Sony Polska

Zestawy CMT-V50iP i CMT-V10iP: wyrafinowany wygląd i finezyjne brzmienie

Komunikat prasowy   •   Lip 11, 2012 09:00 CEST

Wszystko w zestawie

Dzięki wyrafinowanemu, minimalistycznemu wzornictwu i wysokiej jakości wykończenia, zestawy CMT-V50iP i CMT-V10iP stylowo prezentują się w każdym pomieszczeniu. Małe wymiary oznaczają także przenośność — zatem gdy goście zechcą przenieść się do kuchni, będą mogli zabrać ze sobą i muzykę.

Jakość brzmienia nie pozostawia nic do życzenia. Dzięki nowatorskim głośnikom z cieczą magnetoreologiczną zestaw CMT-V50iP reprodukuje kryształowo czysty dźwięk. Głośniki tego typu nie wymagają użycia amortyzatorów, co przekłada się na mniejsze zniekształcenia i większą czystość dźwięku, zwłaszcza w paśmie tonów średnich i wysokich. Ulubione nagrania będą więc brzmiały jeszcze lepiej.

Eliminacja amortyzatorów ma jeszcze jedną zaletę: pozwala na zmniejszenie grubości głośników, dzięki czemu cały zestaw jest mniejszy i bardziej efektowny.

Twoja muzyka w Twoim stylu

Twój iPhone, iPod lub iPad* zawiera kolekcję muzyczną liczącą tysiące utworów? Umieść go zatem w doku zestawu, a natychmiast uzyskasz dostęp do całej biblioteki cyfrowych nagrań — bez żadnych przewodów.

Z myślą o tradycjonalistach oba zestawy wyposażono w odtwarzacz CD. Łącze USB pozwala dodatkowo na odtwarzanie muzyki z pamięci przenośnych bądź na podłączenie odtwarzacza MP3 lub telefonu komórkowego z gniazdem USB.

Styl i możliwości

— Projektantom zestawów hi-fi CMT-V50iP i CMT-V10iP udało się połączyć znakomity wygląd ze świetnym brzmieniem — mówi Naoto Yoshioka, menedżer produktu w dziale Home Audio Video w Sony Europe.

— Zestawy te nie tylko wyróżniają się głębią i czystością dźwięku; one same w sobie są eleganckimi i pięknymi urządzeniami. Wśród oferty konkurentów niełatwo znaleźć zestaw podobny do CMTV-50iP, który współpracuje z iPadem, co świadczy o innowacyjności i zaawansowanej technologii produktów Sony. Krótko mówiąc, znakomicie łączą one formę z funkcją, styl z możliwościami.

CMT-V50iP

Smukły, atrakcyjny zestaw hi-fi z dokiem do telefonu iPhone, iPoda i iPada

CMT-V10iP

Smukły, atrakcyjny zestaw hi-fi z dokiem do telefonu iPhone i iPoda

· Smukła, elegancka sylwetka i niewielkie wymiary

· Dok do telefonu iPhone, iPoda i iPada

· Poprawiające brzmienie głośniki z cieczą magnetoreologiczną

· Odtwarzanie muzyki przez łącze USB

· Wysoka jakość odtwarzania płyt CD

· Dyskretny wskaźnik diodowy umożliwiający sprawdzenie źródła słuchanej muzyki

· Smukła, elegancka sylwetka i niewielkie wymiary

· Dok do telefonu iPhone i iPoda

· Odtwarzanie muzyki przez łącze USB

· Wysoka jakość odtwarzania płyt CD

· Dyskretny wskaźnik diodowy umożliwiający sprawdzenie źródła słuchanej muzyki

* Dotyczy modelu CMT-V50iP.